Toptan Tişört

Mağazada satmak için hazır toptan tişört alımları konusunda

 0541-311 21 21 numaradan whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Toptan Tişört
Toptan tişört alımlarınızda en azından bir seri olarak , deneme amaçlı alabilirsiniz.
Elimizde bulunan yaklaşık 50 farklı tasarımlarımızı alıp mağazanızda satışını yapabilirsiniz.
Yada kendi ilinizde, kendi bölgenizde toptan satış yapacak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.
Hatta istediğiniz, yada satışından emin olduğunuz, kendinize ait olan bir tişört baskısını en az 3500 olmak üzere sizin için özel baskı yapabiliriz.
Aslında ticaretinize destek olmak amacıyla, size en büyük katkımızın, elinizde kalan satamadığınız bize ait olan tişörtleri t-shirtleri bize vererek , bizde bulunan ve satacağından emin olduğunuz diğer model t-shirt tasarımlarını tercih edip bizden alabilirsiniz. Yapmanız gereken, satamadığınız modelleri bize göndermek, bizden de satacağına inandığınız tshirt tasarımlarını toptan olarak almak. Sadece küçük bir isteğimiz var, bize gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücretini siz ödüyorsunuz. Bizim gönderdiklerimizin kargo ücretini biz ödüyoruz.

Böylece ticaretinize destek oluyor – kazan kazan modeli uygulayarak her iki tarafında kazançlı çıkmasını amaçlıyoruz.
Toptan tshirt alımlarınızda bize danışmadan karar vermeyiniz.

mrotto tshirt
mrotto giyim firmasının , üretmiş olduğu mrotto tshirt sportswear olarak, zeytiburnu mağazasında alıp satığımız ürünleri bu sezon için daha anlaşma yapamadık, özellikle mrotto tişört almak isterseniz, firma ile iletişime geçiniz.

Hazır ürünlerde, toptan tişört fiyatlarımız 4.5 ile 9 tl arasında değişmektedir.

mrotto tshirt ,mrotto giyim ,mrotto sportswear,mrotto zeytinburnu ,mrotto tişört

 

 

 

T-shirt imalatında kullanılan kumaş çeşitleri isteğe bağlı olarak değişmektedir. Genellikle bizim kullandığımız amerikan pamuğundan imalatı yapılmış olan opened %100 pamuklu veya gerekli durumlarda %97 pamuk ve %3likra karışımı ile üretilmiş olan pamuk kumaşlardır. Bunlar tekstil dilinde süpreme, viskon, likralı süprem gibi adlandırılmaktadır.

Emprime Baskı promosyon tshirt – tişört
Emprime baskı normal şartlarda seri olarak üretilen tekstil ürünlerinde en çok kullanılan bir baskı çeşididir. Aslında pamuklu kumaşlara genellikle emprime baskı dediğimiz kumaş üzerinde direkt baskı yapılmaktadır. Toptan alınan tişört çeşitlerinden genellikle bu baskı çeşidi kullanılmaktadır.
Promosyon transfer baskılı t-shirt (tişört)

Burada biraz promosyon amaçlı kullanabileceğiniz transfer baskılı t-shirtlerden bahsetmek istiyorum. Transfer baskı, baskı şeklinden dolayı pamuk ağırlıklı kumaşlara yapılmaktadır. Transfer baskı uygulanırken sıcak uygulama yapıldığı için polyester oranı belli oranı aşarsa uygulama yapılamamaktadır.
Promosyon pamuklu Tişört

Tişört T-shirt Üretim Erkek Tişört Süprem Tişört Tişört-T-Shirt Sweatshirt Polo Yaka Tişört Polo Yaka T-shirt İnterlok Tişört Polyester Tişört Tişört İmalat Polar V Yaka T-shirt Uzun Kollu Tişört Tişört Yaptırma Tişört Üretim Bisiklet Yaka… Continue Reading →

Tişörtler kaç derecede yıkanmalıdır

Tişörtlerin kaç derecede yıkanması gerekliği öncelikle rengi ve üzerindeki baskış çeşidine bağlıdır. Almış olduğunuz tişört üzerinde uygulanan tasarımın baskısı, transfer baskı ise daha düşük dereceleri seçmelisiniz, Fakat tişört üzerindeki baskı emprime baskı ise diğer baskşı çeşitlerine göre birazdaha falza dereceleri

tisort